Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 19:14   #308
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nz1994 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !
Chciałabym pofarbować włosy na czekoladowy brąz.
Dokładnie takie bym chciała mieć - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1203515062

Którego Castinga poleciłybyście, żeby wyszedł taki kolorek?
Moje włosy naturalne to taki typowy polski jasny brąz - mysi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Jak dla mnie to: 415 Mroźny Kasztan, 432 Miodowy Kasztan, 323 Ciemna Czekolada. Do wyboru do koloru

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja mam wlosy w tym odcieniu 801 wlasnie -niestety nie mam zdjecia aktualnego - ale jesli oczekujesz chlodnego odcienia to mozesz sie zawiesc. On ogolnie jest fajny, sredni, naturalny, bardzo ladnie sie wpasowal w moje wlosy, ale w ostrym dziennym świetle, przy pełnym sloncu ma taki odcień rudości - przynajmniej u mnie (naturalne wlosy ciemny/sredni mysi blond). Mi on sie podoba i zamierzam dalej go stosowac, ale nie nazwalabym go chlodnym - jak juz to neutralnym ze wskazaniem w strone cieplego :P Zreszta - powiedzialabym, ze on wyszedl mi identycznie jak na opakowaniu - jak bedziesz miala okazje to wez do reki kartonik z farbą i z tyłu jest "symulacja" jak wychodzi na jakich wlosach - wedlug mnie ewidentnie widac tam nie do końca chlodny odcień. Zreszta jedynka w nazwie farby jest dopiero na trzecim miejscu, wiec ten "chłod" daleko w skladzie

Ale ogolnie to bardzo ladny, naturalny odcien i lagodna koloryzacja i jak mowie - ten cieply poblask tylko w pewnym oswietleniu.

Chlodny jest 810 Perłowy Blond (1 bliżej niż w 801), ale on wychodzi wrecz szarawy - nie wiem, czy taki odcien by Ci sie podobał i on nie jest z serii Glossy Blonds, wiec nie rozjasnia wlosow i znika po 28 myciach i nie wiem, czy by Ci wyszedl. Stosowałam go raz na 801 wlasnie, wtedy zgasił zupelnie te "rudosc", ale wlosy byly mocno przydymione. Tyle, ze ekspresowo sie zmył. 801 jak dla mnie fajniejszy, bo żywszy.
Skuszę się na ten Satynowy Blond. Raz kozie śmierć . Mam taki pomysł, żeby później na ten blondzik nałożyć właśnie Perłowego Blondu. Tak po miesiącu. Ale to jeszcze zobaczę czy zrobię to po 1 czy 2 zastosowaniu farbki 801 Dziękuję za podpowiedź
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując