Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-19, 20:57   #2684
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
Katelicious
Poczytaj jak już wyżej napisałam linka i sama zadecyduj Twoja skóra i Twój wybór, poczytaj i zrób jak uważasz. Także jeśli chodzi o AcneDerm - kup jeśli chcesz, jeśli uwazasz, że Brevoxyl Ci pomoze to zostan przy nim, Twoj wybór - to jest forum internetowe, tu nikt za Ciebie nie zadecyduje. Pisałas, że skinoren pomagał, a skoro to taki sam środek jak AD, (tylko ma inne podłoże, ale subst. aktywna jest ta sama), to podsunęłam Ci ta myśl do rozważenia bo nie wiedziałaś, że można go kupic bez recepty.
Jesli masz mętlik, a początki Twojej kuracji Duac'iem masz za sobą, to najlepiej własnie skonsultować się z lekarzem, on oceni stan skóry i pomoże. Ofkors napomknij mu, co pomagało, a co nie, będzie mu łatwiej dobrać kolejny środek, a może wyda znów recepte na Duac

poczekajcie na opinie innych wizażanek
Jutro jadę do dermatologa i powiem że ostatnio mnie obsypało, że używałam brevoxylu i że moja skóra kiedyś bardzo dobrze zareagowała na skinore. Zobaczymy co powie, co przepisze . Dzisiaj chyba ostatni raz użyję brevoxylu no chyba że powie abym stosowała go dalej . Tak naprawdę ja go nie zaczęłam używać z własnej chęci, potrzeby tylko musiałam czymś smarować twarz po skończeniu się Duaca aby się jeszcze bardziej nie pogorszyła ;p. Dziekuję za pomoc .

Jak będe miała jeszcze jakieś pytania/stwiardzenia itd. to napisze. I napisze jutro co dermatolożka mi powiedziała .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując