Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kompletna metamorfoza- pomóżcie! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 17:02   #8
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Kompletna metamorfoza- pomóżcie! :)

Fryzurka pasuje Ci zadziorna-jakoś nie umiem sobie Ciebie wyobrazić w romantycznych falach czy czymś w ten deseń Widać że masz charakterek i włosy to podkreślają.
Co do ciuchów... piszesz że chcesz ukryć szerokie biodra za pomocą tunik i legginsów. Hm wydaje mi się, że to jeszcze bardziej zwróci na nie uwagę. Może zamiast tego skup się na podkreślaniu własnych atutów? Masz przykładowo bardzo ładny dekolt-wystarczy choćby dobrze dobrany top na ramiączkach żeby go wyeksponować. Na górę wybieraj raczej rzeczy nieudziwnione, jednobarwne (chociaż ta barwa nie musi być nudna... zaszalej). Rzeczy możesz nosić warstwowo-to przyciąga uwagę, sprawia że coś "się dzieje". I kup proste ciemne dżinsy, dobrze dopasowane na tyłku, nie super obcisłe i nie okropnie szerokie. Plus jakieś dodatki (kobiece kolczyki, czy wesołe bransoletki, albo wybierz coś bardziej charakternego...) żeby urozmaicić to jak wyglądasz i dodać też sobie odrobinę luzu i beztroski.
W makijażu postaw na oczy, ale nie przeciążaj ich. Tusz do rzęs, cienka kreska eyelinerem, trochę jasnego cienia przy wewnętrznym kąciku i ciemnego (choćby ciemnego brązu lub szarości) w zewnętrznym i już będzie. I myślę, że możesz poeksperymentować z lakierami do paznokci-pasują mi do Ciebie i Twojego stylu mocne wyraziste barwy.
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując