Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-16, 12:45   #2464
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie no, w takim razie jak już robiłaś i wyszło Ci żółciej to widocznie deluxe mocniejsza. Widać albo masz ciemniejsze włoski niż moje, albo ciężej się rozjaśniają.

A myślałas o tej farbie w piance? Tej nowej? Odcień 1000 bodajże?
mam na myśli to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...enie-blond.htm


Widziałam gdzieś na forum zdjęcie - nie mogę tego kurcze teraz znaleźć :/ dziewczyna robiła, wyszedł jej bardzo fajny naturalny kolorek
Ta farba w piance nr 1000 wychodzi naturalnie ale dosc cieplo. Kladlam ja niedawno wiec wstawie zdjecia moze komus sie przyda. Nie uzywam podkladu, kladlam na poziom 9. W porownaniu z Excellence 01 wychodzi troche cieplej i chyba jednak troche bardziej wysusza wlosy mimo braku amoniaku. Ale ja trzymalam ja na glowie 30 minut zgodnie z instrukcja, a nie 60 jak robilam z excellence wiec moze kolor to kwestia tego. Dluzej nie trzymalam, bo rozbolala mnie glowa i jeszcze 3 dni po farbowaniu bolala - moze jestem uczulona na nia . Zdjecie bylo robione w pochmurny dzien bez lampy. W sloncu jest jasniej i chlodniej, z lampa ten sam poziom ale jeszcze (!) cieplejszy.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora