Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 19:01   #1928
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie dziwne, bo jak mi robiła fryzjerka kiedys rudematrixem to nie zeszło.. a teraz to schodzi w mgnieniu oka:/ nie wiem od czego to zależy

A co do odrostu to miałam na myśli bardzo jasne włosy - takie białe jak miałam albo takie platynowe - przy takich włosach nie pzreszkadza mi w ogole odrost


Czekoladowo ja też wybieram się do dermatologa, mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać
No ja ide z marszu hehe Całe szczescie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
do setki w 3 sekundy, uwielbiam taką adrenalinę

oj biedactwo, ale łuszczy Ci się na twarzy czy też na ciele??

z racji, że ostatnio pokochałam Alfaparf obczaiłam paletę ich farbki Evolution

http://shopping.tray.com.br/oferta/-...0-ml/id:745243

10 NB mi się baardzo podoba
Oj tez to uwielbiam Pamietam jazde autem prawie 200 km/h, jak wysiadłam to mi sie tak nogi trzęsły że o mamo

Te farbki podobno niezłe są Też mi sie podoba ten kolorek

A skóra widocznie mi sie łuszczy na twarzy. Mam wiecznego suchara mimo skóry mieszanej w kierunku tłustej I to jest takie łuszczenie że jak sobie wieczorem zrobie mega peeling i wklepie tłusty kremik to rano wstaje i mam suche skorki
Na ciele mi sie nie łuszczy, jedynie troche na rekach. A tak to po prostu mam suchą. Ostatnio sie myje szamponem I tu sie Schauma sprawdza lepiej niz na włosach bo mnie tak nie wysusza

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-20 o 19:03
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora