Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 12:15   #2510
ladyinheels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 25
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
ja mam to samo. jak na razie mają chyba niecały cm, a już są koszmarnie widoczne :/


co do mojego wcześniejszego pytania - znalazłam w domu taką szeroką, materiałową czarną opaskę na włosy. robię koczek i nakładam opaskę (tak, żeby żadne włosy nie wychodziły z przodu) - super ukrywa odrost, fajnie wygląda i jest to mega wygodne ;D jednak mam pytanko - czy powinnam dawać ją za uszy? bo na ten moment mi zasłaniam uszka i mój TŻ się śmiał, że fajnie, ale wyglądam, jakbym ich nie miała ;d mam je trochę odstające, a jak opaskę daje za nie to jeszcze to podkreśla, a jak je zakrywam to wygląda to ślicznie. tylko zastanawiam się, czy nie jest to dziwne tak chodzić na co dzień z zakrytymi uszami xD
i to nie jest offtop, bo dotyczy zapuszczania odrostów, zeby nie było! ;D
Takie początki są najgorsze... Też nosiłam opaskę, jak dopiero co odrastały. Myślę, że to wcale nie jest dziwne :P
Teraz mam już prawie do ramion, a zapuszczam dokładnie rok i cztery miesiące. Szybko rosną, inaczej bym się nie zdecydowała. Jak zwiążę w kucyk to tak nie rzuca się w oczy. Naturalny mam ciemny blond, a farbowałam na czarne ;/ nie mogę czasem na nie patrzeć.
ladyinheels jest offline Zgłoś do moderatora