Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-15, 13:34   #2407
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka na dwor ja bo inaczej bedzie brudzic w domu przez rok
jesli cos bierze do buzi to wyciagac jej , ale na dwor bo inaczej bedzie bieda
tutaj tez sa przeciez szczepionki ale weci nie kaza trzymac w domach bo to utrudni nauke czystosci pozniej jesli jest po szczepionke mozna na dwor bez przesady z tymi izolacjami pozniej pies bedzie bal sie ludzi samochodow taki dzik i nie bedzie rozumiel trawy ze tam sie sika

nasz D od poczatku chodzil na dwor na smyczy i nie bylo problemu ze czegos sie tam boi a rowniez zbieral do pyska rozne rzeczy ale od tego jest pani zeby wyjela w czas
teraz D zdarza sie ze nabrudzi po nocy tylko ,a tak przez caly dzien pieknie na podworku robi siku i kupki
najgorsza jest izolacja bo bedzie dluzej sie uczyc czystosci taki pies wiadomo bo niby skad ma wiedziec ze to na podworku sie robi jak tyle ms tam nie byl
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie ja tez nie jestem za tym by psa az tak izolowac...
kotka jesli u twojego tz sa psy zaszczepione to nie ma zagrozenia dla malej idz z nia smialo, bo i ciezej ci na smyczy bedzie ja nauczyc chodzic...tak sie to wszystko ci w czasie rozciaga ze masakra.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

wrocilam z cholernego usg
okazuje sie ze mam zlogi w lewej i prawej! nerce.
w szpitalu mowili ze prawa czysta a jak wypisywali to i lewa miala byc czysta... nie mam juz slow nawet
po nowym roku do urologa i zobaczymy co dalej ale nie chce tego miec w nerkach no i zagrozenie kolejna kolka nie minelo...
dziękuje za rady, będę próbować już bo tak jak mówcie potem będę sie męczyć i męczyć... już mam jakąś depreche przez to wszystko... tak strasznie nie wiem co robić jak ona jęczy, jestem bezradna
bede wam troche truć o tym bo czuje sie okropnie... jeszcze na dniach dostane @ i dlatego też świruje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora