Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kremy nawilżający dla nastolatki!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-15, 08:39   #3
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: kremy nawilżający dla nastolatki!

Cytat:
Napisane przez Wiindy Pokaż wiadomość
hej!
zastanawiam się, czy w moim wieku nie zaszkodzi stosowanie kremu nawilżającego (rocznikowo mam 18 lat). Moja skóra twarzy nie wymaga bardzo mocnego nawilżenia, ale od początku zimy nakładałam na noc masło kakaowe z ziaji i zakochałam się w mojej cerze po nim, bo była wtedy taka mięciutka i miała śliczny kolor. Nie miałam po nim żadnych wyprysków.
Wcześniej używałam kremu ogórkowego również z ziaji, bo był bardziej lekki, ale tego używałam już nie tak często, po prostu po jakimś oczyszczaniu twarzy kiedy skóra była ściagnięta i sucha. Teraz gdy masło kakaowe się skończyło, czasem używam kremu nawilżającego z bielendy (bawełnę i aloes).

Od kiedy zaczęłyście stosować kremy nawilżające? czy jeżeli będę używać ich już od teraz regularnie to skóra "przyzwyczai" mi się do nich i na starość będę miała problemy z cerą? jeżeli mogę już używać kremów nawilżających to jakie polecacie? może to być kontynuacja ziaji?
przepraszam za wiele pytań, ale liczę na dokładne odpowiedzi
pozdrawiam

dopero w tym wieku się nad tym zastanawiasz?

oczywiście że kremy nawilżające nie zaszkodza(oczywiście zalezy od skłądu), to nawet wskazane!

i to nie są kosmetyki przeciwstarzeniowe więc skóra się raczej nie przyzwyczai.


ja zaczęłam uzywac kremów w wieku 13 lat lub nawet 12.


polecam rybki dermogal a+e lub stosowac oleje na twarz(tak wiem ze to nie krem nawilzające, ale ja sobie te prdukty chwalę barzo

no i tez zalezy czy to ma być na dzien czy na noc?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując