Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 18:07   #4516
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
http://norel.pl/pl_dz-046.html

Nie wiem szczerze mówiąc. Konsystencja dość gęstego żelu, używam go tylko na noc. Stosuje się przyjemnie, wydaje się wydajny (używam 2 miesiące, mam jeszcze sporo podejrzewam, nie mam za bardzo jak podejrzeć), opakowanie wygodne i aplikacja bardzo higieniczna.
Ale to wszystko taka otoczka... jeśli chodzi o działanie, to nie miałam okazji przetestować przy jakoś b. spuchniętych oczach (do tej pory z łagodzeniem takiego czegoś spisał mi się tylko Benefit It's potent), na pewno nawilża, nie robi żadnej krzywdy.
Ale też raczej nie zdecyduję się na kolejne opakowanie, jest tyle kremów pod oczy! Z Norela chętnie spróbuję innych, Kielhsa może, Organique.
Ok, dzięki Raczej mnei nie kusi, wole coś bardziej treściwego, nawilżającego, gęstego i rozświetlającego. Patrzyłam na taki kremik od nich z pomarańczowym paskiem, witaminowy chyba z tego co kojarzę . Zerknę na Organique. Kiehls tez nie kusi bo mam jego tańszy odpowiednik i bardzo dobrze się spisuje, ale raczej na noc
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora