Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-07, 11:25   #3468
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Hej głodkolice!A co wy z tymi domami.Nie łaska sobie cichutko mieszkac w bloczkach Nieee! Ja co by nie odstawać od waz zbytnio tyż mam dom.Do mnie możecie już bo skończony.Ale zlot czarownic w świętym mieście czy ja wiem?Pozdro.A.
nooo, tak ciutkę snobistycznie się zrobiło na naszym forum.Mam nadzieję, że to nie odstraszyło żadnej wspaniałej kobiety ?

Reniax- mozesz mieć problem ze zdobyciem zestawu cos, ale warto . Ja też już cuda robiłam i wiele bez sensu wydanych pieniedzy. Chyba najsensowniej wydalam na kwasy u lekarza - glikolowy 70%, ale plamy się pojawiły, ino w innym miejscu. Tak bywa po kwasach, że one uwrażliwiają na słonce no i teraz ich robić nie można.

Kobiety - zakupilam serum Roc w necie ( z retinolem). Jest wyraźnie tańszy w necie niż w aptece, a poza tym u mnie w aptece nie ma a ja jestem leniwa, mam dużo pracy i nie chcę mi się szukać. Będę testować na szyi i dekolcie. Czekam na przesyłkę i do roboty. Cholera - dlaczego nie ma żadnych mleczek do ciała z retinolem ????? Byłoby to chyba logiczne ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora