Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-24, 00:10   #859
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NowaIza Pokaż wiadomość
ja mam w tej chwili podobnie, bo stosuje Atrederm na pojedyncze brodawki plaskie,ale np. na brodzie mialm ich pelno, wiec chcac niechcac posmarowalam cala i w tej chwili, po paru dniach zeszla z niej skora, jest czerwona i boli. Na 1 kosci policzkowej mialam z 4 duze brodawki i tam tez zostaly 4 czerwone plamy. Na dzien probowalam smarowac kremem Nivea, krem Bepanthen, olejem lnianym, mascia z wit A, teraz mam krem lagodzący z rokitniekiem AA oceanic. Skora jakos sie regeneruje, ale nie ma szybkiego efektu i najgorsze-piecze przy nakładaniu :-( a teoretycznie sa to specyfiki do skory podraznionej:/
myslalam jeszcze nad kremem Emolium, ale nie bede wydawac kasy w nieskonczonosc na cos, co mi nie pomaga
myslę, że proces gojenia zależy od tego jak ogólnie goją ci się rany, oraz od tego jak bardzo masz te newralgiczne miejsca podrażnione. Kosmetyki mogą pomóc, ale nie oczekuj cudów. Myślę, że najlepiej jak się zdecydujesz na 1, góra 2 preparaty, postosuj je konsekwentnie, to może szybciej zadziałają. I jesli Twoje zmiany wyglądają tak jak myślę (obtarta skóra) to wydaje mi się, że smarowanie różnymi specyfikami nie jest najważniejsze. Skóra teraz jest bardzo, bardzo cienka i bardzo podrażnione,musi się zregenerować, musi oddychać, daj jej trochę czasu. Niestety, trzeba to przeboleć. Mi zeszło to w 2 dni (nie licząc dnia zabiegu). Przez te 2dni wygladałam tragicznie, potem strupki odpadły. Mam teraz takie różowe ślady, takie jak zwykle zostają po strupkach. Ogólnie jestem prawie tydzień po zabiegu, skóra łuszczy mi się już tylko na nosie, prawie tuż po zabiegu wyszła mi 1 ogromna, boląca gula na brodzie, zobaczymy co będzie dalej.
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując