Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-24, 21:20   #1712
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
no niestety, w najbliższym czasie mogę tylko pomarzyć o dłuższych pazurkach :/ no ale nic, grunt, by przyzwoicie wyglądały (nie rozdwajały/ łuszczyły itp), bo lakier to nawet doby się nie utrzyma xD

btw: GENIALNY lakier uwielbiam takie rozbielone aczkolwiek intensywne, jeśli mówisz, że "wpada mu" neon
to Essie Chillato, zobacz sobie fotki w google grafika kupiłam sobie kostkę lakierów Essie Summer 2015, ciekawe kolorki, ale malowanie straszne, to miniaturki więc mają mega cienkie pędzelki, mam szerokie paznokcie więc trzeba się namachać, jeszcze się robią smugi i w ogóle, katorga. już nigdy nie kupię Essie z wąskimi, od teraz tylko te z szerokimi pędzelkami czyli te ze standardowej oferty uwielbiam je, czaję się na Essie Master Plan, taki mega delikatny szaraczek. może będzie jakaś promocja w Hebe za niedługo

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A mam taki sam ! albo podobny, w każdym razie taki mleczko-bananowy wygrałam kiedyś w konkursie jest z Lovely z serii żelowych xd
Ale Tobie się pazury błyszczą ! jak żelowe normlanie xd
błyszczą tak od Seche Vite polecałam już kiedyś ten top coat. ale warto raczej kupić miniaturki przez internet, bo te duże gęstnieją nim się zużyje nawet połowe. albo wydac ciut wiecej i kupic Seche Vite + Seche Restore (rozcieńczalnik), no ale nie kazdemu to odpowiada, wiec lepiej kupic miniaturke ktora sie zdazy zuzyc, a ktora kosztuje ok 8-9 zł
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując