Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-21, 22:35   #1329
berata
Raczkowanie
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez mazda__
A możesz mi powiedzieć dokładnie jak ta prostownica Tondeo sie nazywa, to znaczy czy to ta cerion active czy eco-cerion?? I jeszcze jedno kupowałaś tą prostownicę od Grabci na allegro?? Ja właśnie się zastanwiam, to znaczy po wielogodzinnej lekturze tego wątku, i nie tylko tego, zdecydowałam sie na Tondeo ale nie wiem dokładnie którą wybrać.
Szczerze mówiąc to nie zwróciłam na to uwagi przy kupnie. Tzn nie tak do końca. Zwróciłam uwagę jaką prostownicę kupuję, tylko nie wiedząc jak się nazywają. Z tego co zauważyłam Grabcia (tak u niej kupiłam, na allegro) miała 3 rodzaje prostownic Tonedo. Pierwsza bez regulacji temp, druga z regulacją, a trzecia z aktywną jonizacją. Ja wybrałam tą drugą. Na pudełku jest napisane eco-cerion.
Tutaj jest link do profilu Grabci na allegro. Polecam tą allegrowiczkę, naprawdę. Prostownicę zamówiłam w niedzielę wieczorem (więc została wysłana w poniedziałek), a dzisiaj (środa - piszę to dla osób czytających wątek za jakiś okres czasu ) mam ją już u siebie. Należy dodać, że spory kawałek miała prostownica 'do przejścia'. W komentarzach wyczytałam, że niektóre osoby już na drugi dzień cieszyły się zakupem. Poza tym Grabcia odpowiada na wszystkie pytania przez gg/email bardzo szybko, nie czeka się wiekami. ;]

No to zrobiłam reklamę...
__________________


Edytowane przez berata
Czas edycji: 2005-12-21 o 23:02
berata jest offline Zgłoś do moderatora