Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 10:39   #2648
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dokladnie ta-jest super
opinie ktore o niej czytalam byly podzielone-niektorzy ze nic nie robi inni ze jest super
20zl nie majatek zamowilam i jestem mega zadowolona
jak chcesz podlinkuje sprzedawce
gratis dostalam 3 probki mishy pianke do mycia, tint z etiude i krem bb slimakowy
;-)
co do maseczki fajny zapach taki troche inny niz jogurt ale ok w srodku sa takie mini czerwone kuleczki, fajnie nawilza ja jestem mega zadowolona a i idealnie uspokaja-mam wrazliwa skore i ta maseczka dala jej super ukojenie
opakowanie jest tylko jakies male wydawalo mi sie ze zdjecia ze bedzie wieksze

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
U mnie w PL jest to samo !! ZAWSZE zostawia awizo, juz sie kiedys klocilam bo BYLAM w domu i czekalam na paczke
(tutaj zreszta zdarzylo mi sie podobnie a nawet gorzej ale nie z pocztą a kurierem)
Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Ja mam takiego fajnego młodego listonosza, że jak mnie gdzieś na ulicy spotka to mówi, że był albo paczuche w ręke daje

A ogólnie to większość paczek zamawiam sobie teraz na adres firmowy (bo spędzam to po 8-10godzin) i łatwiej mnie zastać. No i nie muszę później na pocztę biegać

Ja juz na mojego sily nie mam
powiedzialam ostatnio ze poswiadczenie nieprawdy w doc. jest karane a on wlasnie nieprawde poswiadcza... brak slow
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora