Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-28, 16:15   #4457
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
Dokladnie mialam tą z MPM niby ceramiczna a nic nie pppppppprostowala nic a nic oddalam ja nastepnego dnia

ja mam wlosy dlugie ciemny brąz w sumie są proste ale falują i odstaja poza tym prostownica <z zew> poprawia wyglad wlosow

zastanawiam sie nad tą co ty masz ? a krecisz nią wlosy czasem?
ja myje swoje co 2 dzien no i prostuje także zalezy mi na tym aby nie prostowac wlosow nastepnego dnia< czyli codziennie>
ile trzymaja wlsoy wyprostowane ta co masz?
kręciłam zaledwie z 3 razy włosy, bo mam za długie i loki mi się długo nie trzymają, a poza tym bardzo trudno na długich włosach pokręcić tą prostownicą włosy ( przynajmniej moje, a dzisiaj byłam u fryzjera i skróciłam nieco włosy i jak tylko umyje włosy to spróbuje na krótszych pokręcić ), i jak już wsponiałam wcześniej gdybym teraz miała kupowac prostownicę to wybrałabym ten szerszy model i dodała trochę złotych, bo kręci się dosyć łatwo i jest przeznaczona do długich włosów właśnie i robi fale, a nie loki ( tak było w filmie dołączonym do prostownicy )

ale jeśli chodzi o samo prostowanie ( a o to głównie mi chodziło przy kupnie prostownicy, bo nawet nie brałam wcześniej pod uwagę kręcenia ) to jest super! i jest niewiele droższa od tej z 2xprotection, a ma 3 powłoki! i płytki są nadal w nienaruszonym stanie.

ja prostuję włosy właśnie co 2 dzień i to mi w zupełności wystarczy rzadko poprawiam na następny dzień, a jak już się to zdarza to same końcówki
włosy trzymają się na wilgoci, co jest wielkim plusem, bo wcześniej jak tylko wyszłam na pole na wilgotne powietrze to robiła mi się szopa na głowie, a teraz mam ten komfort, że nie wyglądam jak pudel
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora