Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O "robieniu w konia" ;), czyli anty-okazje na allegro itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-28, 17:10   #29
mermaid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: O "robieniu w konia" ;), czyli anty-okazje na allegro itp.

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Mermaid jest tu wymiana informacji i uwag o perfumach, są oceny i bardzo wielu kupujących na allegro, zagląda tutaj, my same kupujemy tam dość dużo , dla siebie czy na prezenty, a także z racji naszej pasji i,wiedzy o perfumach czy doświadczenia w kupowaniu na allegro, także dla rodziny, czy znajomych i czy się to komuś podoba czy nie jednak wpływamy na ten rynek. Wiele z nas kupuje od kilkunastu do kilkudziesięciu flakonów rocznie. A nasze ostatnie obserwacje co do skoków cen określonych zpachów, które skąd inąd nie są jakoś specjalnie chodliwe, potwierdza to.
Masz racje, to jest rynek, a my jesteśmy częścią tego rynku. Całkiem realną.
Bardzo podoba mi się Twoja wypowiedź ,jest jakaś taka mało ,,inwazyjna''i na spokojnie .Ja rozumiem , że Szyll czy ktoś inny z allegro może tu wejść ,przeglądąć ,ale to staje się tu obsesją ,mnie też o to posądzono co wogóle mija się z prawdą i mi się nie podoba . Ta nagonka powoduje jakiś taki chaos myśli ,kompletny brak zdrowego rozsądku . Może by to jakoś na spokojnie i z rozwagą ,bo ja poczułam się urażona .My tak czy siak nie opanujemy tego wzrostu ,przecież jak sprzedawcy zejdzie 5 sztuk ,to będzie wiedział co ma zrobić , przecież inni ludzie też tam kupują .

P.S-Chyba ,że Wasze wpisy mają być jakimś tajnym spiskiem , małą demonstracją ,ale tego już niewiem ,nie wtajemniczono mnie.
mermaid jest offline Zgłoś do moderatora