Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-17, 13:01   #285
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Składu niestety Ci nie podam, bo to pudło jest wielkie (swoją drogą nie wiem po co takie wielkie dają, spokojnie by się to w mniejszym zmieściło) więc od razu je wyrzucam, a ampułki chowam do pudełka z kosmetykami.
Ale to nic, zostało mi już tylko 5 ampułek więc niebawem będę kupować nowe opakowanie, to wtedy napiszę

Co dziennie wieczorkiem przed pójściem spać aplikuję ampułeczkę i masuję parę minut dopóki ręce mi nie zwiędną



Chętnie bym Ci odpowiedziała na to pytanie, ale stosuję tą kurację dopiero 4 tydzień i znam tylko jedną wersję. Nie wiem czy jest stara czy nowa, ale podejrzewam, że stara bo apteki raczej nie trzymają tego na stanie w dużej ilości i sprowadzają co i rusz (no chyba, że w hurtowniach mają jeszcze zapasy starej wersji).

Tak jak napisałam, jak kupię nowe pudełko to wpiszę skład i wtedy będzie wiadomo.
A moze ten Radical jest na KWC? Jaka to nazwa dokladnie? Gratuluje wytrwalosci z masazami - napewno duzo daja, zwlaszcza jak robisz codziennie. Ja sie w tym opuscilam jak nie wiem. Jak tak dalej pojdzie w 3 miesiace bedziesz miala 6 cm!
TLU jest offline Zgłoś do moderatora