Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka, część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-04, 10:29   #3790
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Pomimo podwojnego EOT jednak podejmę temat
Ponad 4 lata temu James miala osobistego dola i spedzila u mnie kilka nocy, bo ją lubię i potrzebowała wsparcia. Nie umieszczam publicznie żarcików z tej okazji, choć naprawdę dziwnych sytuacji było sporo. Od tego czasu jak tylko pojawi się na jakims watku kosmetycznym, na ktorym sie udzielam temat okołozwierzęcy to natychmiast leci komentarz o moim kocie. Nie dosc ze malo zabawny to jeszcze oczerniajacy. Ok nie reagowalam raz, drugi, trzeci, dziesiaty, ale naprawde po prawie 5 latach temat mi sie zwyczajnie znudzil.

I nie chodzi tu konkretnie o temat kota, rownie mocno by mnie zirytowalo jakby np przez 4 lata ktos pisal publicznie, ze np. jego zdaniem mam niewygodna kanape, ze nie podobaja mu sie moje talerze czy cokolwiek. Ok, ktos Cie zaprosil, cos Ci nie pasowalo, spoko - ale po co to LATAMI rozstrzasac na publicznym forum?!

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

aha, zapomnialabym magicznego EOT
OK, nie mieszam się. Widzę, że to jakiś większy problem.

EOT
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując