Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-14, 21:58   #3575
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Płacę 450 zł za głębokie bikini i tył ud, przy czym tak naprawdę mam robiony tył i wewnętrzną stronę ud, do tego tzw. linię białą. Przy okazji mam też usuwane gratis włochy z twarzy więc mi się opłaca raczej.
Ale te pakiety w Medeście są naprawdę super.

Ja mam problemy hormonalne, więc teraz testuje czy jako taki efekt się utrzyma, czy wyrzucam kasę w błoto.
Rzeczywiście się opłaca. Widzę też fajny salon skoro można się dogadać na strategiczne miejsca
Wydaje mi się, że to najlepszy sposób na pozbycie się takich włosów. Był chyba nawet w polskiej wersji ten program gdzie chirurdzy pomagają w różnych przypadkach (jak on się nazywał? ). Kojarzy mi się dziewczyna z hirsutyzmem, którą właśnie "leczyli" za pomocą depilacji laserowej. Nie pamiętam już szczegółów, czy kuracja hormonalna nic nie pomagała czy jak to było i skierowali ją na laser.
Także trzymam kciuki

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Ja jak skończę zabiegi na łydki to będę zbierać kasiurę na jesień na bikini. Tak mnie wkurza golenie a później swędzenie, ze szok. Odżałuje ta kasę i ten ból okropny i będę miała spokój
Póki co polecam maść cynkową dla dzieci. Z Roska np. Stosowałam kiedyś na takie podrażnienia i pomagała

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Byłam w piątek na próbie Miałam robioną na łydce, udzie i pachwinie, dużą i małą głowicą. Ja nie odczuwałam bólu. Powiem Wam, że taki ból w porównaniu do depilacji bikini depilatorem to nic strasznego. Nie miałam też żadnego podrażnienia. Zobaczymy, jak będzie w piątek, na pierwszym zabiegu.
Ja na bikini zawsze mam podrażnienia, na nogach nie. Fajnie, oby tak zostało twardzielko Też trzymam kciuki
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując