Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-03, 07:39   #32
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Natalia, tylko że zabieg laserem frakcyjnym to mnóóóstwo kasy poza moim zasięgiem, przynajmniej na chwilę obecną..
fraxel ma zagęścić skórę, czyli w zasadzie chodzi o ten sam mechanizm, co w przypadku głębszej rolki - celowo powoduje się mikrourazy żeby pobudzić regenerację; ciekawe, czy za lat ileś nie okaże się, że fraxel to też taka "marchewka"
przy krótkich igłach chodzi tylko o zwiększenie przenikania - wydaje mi się, że za płytko tu działamy aby naprawdę trzeba było martwic się poważnymi konsekwencjami
zresztą moja skóra najlepiej wyglądała w okresie codziennych zabiegów igłami 0.2mm Environa - przede wszystkim koloryt zdecydowanie się poprawił, wyrównał; potem zaczęłam eksperymentować z innymi długościami i szczerze powiem, że w moim wypadku efekty nie są wcale aż tak powalające, no i ten okres rekonwalescencji mnie dobija.. jestem coraz bliższa podjęcia decyzji o ponownym zakupie roll-cita i rezygnacji z poważniejszych zabiegów rolkowych

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-09-03 o 07:50
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując