Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-27, 08:26   #2615
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nałożyłam trochę na twarz, ale aparat i tak złapał go jakby był plamą - mam nadzieję, że coś widać
jest ciepły, złocisty z lekką domieszką różu (idącą w kierunku miedzi, ale nie określiłabym go jako rudy)
warto, chociaż ja częściej sięgam po Bella Bambę Benefitu - też świetny, różowy róż, a i mniej kosztuje
Dziękuję
Rozświetlacz dobrze na Twojej fotce widać, ale zdaje mi się, że on jednak taką ciepłą poświatę daje, a ja zimnej szukam.
Zanim go ewentualnie kupię muszę jeszcze sprawdzać, jaki odcień u mnie na cerę wyjdzie .

Bella Bamba faktycznie jest świetna, niedawno kupiłam i też bardzo zadowolona jestem. Mimo wszystko Horizona bym Bellą nie zastąpiła, najlepiej mieć dwa


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Gratuluje wiec nowego nabytku moj na mnie czeka w IRL i jz sie nie moge jak go rozdziewicze


Aniu, to pozostaje Ci ebay, ale niestety drozej troche ewentualnie poczekaj do mojego kolejnego przylotu, to kupie Ci na lotnisku.. Mieli w szufladce 3 kartoniki, nie sadze by sie sprzedaly do tego czasu

Ja wczoraj dokupilam do mojej wiosennej kolekcji lakierowej Fracasa.. Cudny jest!
Z nowych lakierów Fracas mnie najbardziej zainteresował. Muszę chyba jednak na paznokciach testować, bo ostatnio kupiłam Lotus Rouge i Suspicious i żaden nie wygląda u mnie tak, jak się spodziewałam. Generalnie fajne kolorki, ale nie do końca o to mi chodziło.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując