Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-23, 21:18   #751
lol3001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cześć dziewuchy Szukam i szukam, i chyba nie umiem na siebie spojrzeć obiektywnie, a tym samym ocenić jakim typem jestem, liczę na Waszą pomoc...

1. Jak się opalasz - dość szybko, zawsze na brązowo, nigdy na czerwono; odcień jest raczej brudny niż złotawy


2. Kolor oczu - szaro-niebieskie, ciemne z ciemniejszą obwódką; oprawa oczu dość ciemna w stosunku do cery, ale nie mam czarnych brwi, czy rzęs

3. Piegi - brak


4. Cera - jasna cera, taka raczej ziemista, zimno-niebieska niekiedy (imho), rumienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - średnociemny brąz, mysi

6. Kolor ust - wydaje mi się, że różowe, dość jasne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - dobrze czuję się w granatach, szarościach oraz czerwieni i rudościach; mam wrażenie, że w brązach i beżach zwykle wyglądam źle

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz? - lubię się w czerni i bieli, nie wiem, czy pasuje, ciemne szarości też lubię, brązy zwykle odpadają

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? - w intensywnych czerwieniach czuję się dobrze, latem noszę też niebieskie, czy różowe bluzki i chyba jest dobrze, ale neonowych nie próbowałam


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy. - bardzo pasują, zarówno takie trochę, jak i bardzo "brudne"


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem? - i takie i takie, choć mam poczucie, że czasem w zimnych robię się trupio blada i taka "niezdrowa", ale w srebrze wyglądam chyba lepiej niż w złocie, choć noszę jedno i drugie


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? - nie noszę w ogóle strojów we wzory, ani kontrastowych barw ze sobą, zwykle łączę jeden intensywniejszy kolor z szarością, czernią lub bielą

Jako że mam wrażenie, że moje odpowiedzi nic nie wnoszą, załączam zdjęcie siebie bez makijażu, może będzie Wam łatwiej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A1.jpg (87,4 KB, 36 załadowań)
lol3001 jest offline Zgłoś do moderatora