Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-29, 21:32   #922
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Dobrej jakości tran i olej z wątroby rekina

Cytat:
Napisane przez rosagha Pokaż wiadomość
Ja biorę liść oliwny od ponad 2 miesięcy. Cera znacznie mi się poprawiła. Miałam problem z zaskórnikami i czasem większymi niespodziankami. Teraz jest zdecydowanie lepiej.
Ja kończę 2 opakowanie liścia i nic. Bez efektów. Ostatnio mam wysyp jakiś dziwnych gul ale nie wiem przez co
Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Wiem, że wątek bardziej nadaje się do dietetyki, ale wiem że tam mi nikt nie odpowie raczej. Powiedzcie mi z jakiej marki warto kupić tran i olej z wątroby rekina? Żeby mieć pewność, że tran pochodzi z ryb z porządnej hodowli lub czystych w miarę (bo teraz to już czystych całkowicie chyba nie ma ) wód? Z olejem z wątroby rekina to w ogóle jest słaby wybór na polskim rynku moim zdaniem. Sensowną dawkę skwalenu, dha, epa i alkilogliceroli zarazem zawiera chyba tylko biomarine kosztujący 120 złotych za chyba tylko miesiąc kuracji.
Też szukam dobrego tranu ale wolałabym w tabletkach ze względu na walory smakowe... Nie jest to tania inwestycja. Nie wiem już czego się chwytać żeby poprawić cerę i włosy ...
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując