Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 10:26   #3166
Kobitka112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 12
Arrow Kolor włosów?

Cześć

Tak jak w temacie chciałabym abyście mi doradziły jaką najlepiej farbą malować włosy. Moje naturalne włosy mają ciemny blond.Na początku chciałam sobie rozjaśnić farbą zwykłą no ale fryzjerka mi powiedziała że żadna jasna farba mnie nie weźmie,chyba że "Palette".Tak więc, kupiłam "Palette" jasny blond. Częściowo mnie wzięła,ale nie byłam zadowolona z koloru,bo po kilku myciach zrobił się żółty.Później pomalowałam znowu palettą,ale tym razem "10 min color" jasny blond. No ale znowu efekty nie były takie jakie bym chciała. Trzymałam oczywiście więcej niż 10 min.Końcówki mało mi wzięło,może dlatego że mam zawsze jaśniejszą grzywke od pozostałych włosów( miałam na niej kiedyś 2 pasemka rozjaśniaczem).Kolor jest żółty. Zresztą zobaczccie zdjecię,któro dołączyłam do tego tematu.
chce nie mieć po prostu żółtego odcieniu po każdym moim malowaniu.Może powinnam dłużej trzymać farbę dłużej niż zawsze

Na sylwestra chciałabym pomalować włosy,jak na tym zdjeciu obok mojego. Tak więc jakie farby polecacie?? Możecie także pokazać swój kolor włosów i powiedzieć jak do tego doszłyście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg takie mogłabym mieć.jpg (53,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (118,9 KB, 45 załadowań)
Kobitka112 jest offline Zgłoś do moderatora