Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-01, 18:21   #4480
Qunnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dzisiaj doszła do mnie paczka z mazideł, Zrobiłam mój pierwszy peeling robiony w domu więc żeby nie przedobrzyć z powierzchnią ciała zrobiłam sobie peeling okolic bikini (już długo depiluje te okolicę i mam sporo przebarwień po wrośniętych włoskach). Wcześniej przygotowywałam skórę skinorenem na przemian z tonikiem.
Poszłam na całość i zaczęłam od 30% spodziewałam się strasznego pieczenia i zaczerwienienia (jak u dermatologa) a czułam tylko lekkie mrowienie. Po 7 min zneutralizowałam mydłem. Zobaczymy jaki będzie efekt... mam nadzieje, że się wszystko ładnie złuszczy

Annifrid wydaje mi się, że zaczerwienienie jest całkowicie normalne, miałam już kilka peelingów u dermatologa przy pierwszych zabiegach jeszcze 2 dni po byłam czerwona jak burak (puźniej się skóra przyzwyczaja). A co do przebarwień to Twoja skóra przed łuszczeniem może przybrać jeszcze kilka odcieni (czerwony, różowy, brązowy, a w miejscu strupków ciemno brązowy), nic się nie denerwój i spokojnie czekaj na łuszczenia
__________________
For my dreams I hold my life
For wishes I behold my nights
A truth at the end of time
Losing faith makes a crime.
Qunnie jest offline Zgłoś do moderatora