Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - egzamin praktyczny z kosmetologii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-31, 11:44   #1757
rudziutka8214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a słyszałyście o tym, że gdy w spisie nie ma jakiś kosmetyków czy urządzen np aparatu do mikrodermabrazji a my go użyjemy to dostaje się dodatkowe punkty?


Z tego co się orientuję to komisja nie oceni tego co sama sobie dodasz, tak przynajmniej mówiona nam na zjeciach Więc pewnie lepiej trzymać się tego co jest w zadaniu egzaminacyjnym i nie tracić czasu na wymyślenie czegoś innego> Tak mi się wydaje. A czas na takim egzaminie leci szybko- niestety

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
no urządzenia napewno jakieś będą ale chodzi mi o to że jaki zabieg wogóle można robić na ciało? np. jakimi urządzeniami można coś robić na nogach? bo my w szkole nie korzystałyśmy z aparatur przy zabiegach na ciało to nie wiem.




Przeglądnęłam swoje notatki i tam było użycie (na ciało a dokładnie uda i pośladki) aparatu do ultradźwięków- przy ampułce ujędrniającej i przy zabiegu na piersi użycie wapozonu przy peelingu. Ale powiem szczerze, że też tego nie robiliśmy tylko wyczytałam więc jeśli ktoś wie to na 100% to proszę o potwierdzenie z góry dzięki
rudziutka8214 jest offline Zgłoś do moderatora