Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego nie można sie opalac po laserowyej depilacji i ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-26, 13:22   #10
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Dlaczego nie można sie opalac po laserowyej depilacji i ...

Cytat:
Napisane przez wunia83
Jestem baaaardzo zadowolona - mam takie gładziutkie bikini jak skórka niemowlaka Aż mi momentami szkoda, że nie mam faceta, który mógłby podziwiać bo aktualnie jestem sama

Jedyny mankament to cena. Ja zrobiłam sobie bikini, w sumie byłam cztery razy, a po wakacjach planuję pachy i uda, ale trzeba będzie troszkę zacisnąć pasa żeby mi na to wszystko starczyło $$$

Do tego dochodzi jeszcze ból. Ale pani doktor, która mnie laserowała powiedziała, że jeszcze żadna jej pacjentka tak silnie nie odczuwała bólu przy tym zabiego jak ja, więc może to kwestia mojej indeywidualnej hiperwrażliwości

W każdym razie tak ogólnie uważam, że jest to jedna z bardziej przemyślanych i satysfakcjonujących inwestycji jakie w życiu poczyniłam
Ja po wakacjach szykuję sie na depilacje ud i bikini juz sie nie moge doczekac. Oczami wyobraźni widze już swoje gładziutkie ud i bikini wunia a podczas zabiegu musiałaś być ogolona czy nie?? ja się zastanawiam jak wygląda zabieg bikini?? czy pani laserem depilowała Ci tylko przód?? czy między udami też?? W sumie to ostatnio z koleżanka się zastanawiałyśmy do którego miejsca jest bikini a gdzie sie zaczynają uda??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując