Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-27, 11:08   #5016
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale podzielę się z Wami , co się działo u mnie na włosach:
Na jasny brąz, jaki już miałam, nałożyłam w chwili natchnienia na parę minutek przed myciem włosów sam mix niebieski i zabarwił mi czuprynę na szaro. Nie dało się tego uratować i musiałam pokryć włosy szybko sklepowym brązem, dzięki czemu po roku od dekoloryzacji miałam znów czarne włosy! BO tak działa farba sklepowa. TO nauczka na całe życie, nie eksperymentuj
Nabyłam dekoloryzator Goldwella ( korekta koloru), o zapachu zepsutych jaj, który po nałożeniu w ciągu 15 minut ściągnął mi ciemny kolor ( tylko trzeba zastosować go szybko po nietrafnej koloryzacji), uzyskałam jasny brąz rudy, na który nałożyłam 6a i 6sb - pół na pół z 4% oksydantem zeby uzyskac chlodny odcien i ...
ponownie mam prawie czarny kolor! Wiem, wiem, oksydant niski, ale bałam się że przy wyższym wygryzie się mocno rudy.
Hmm, farbki Goldwell polecam, super są i włosy błyszczą po tym wszystkim jak nigdy! Natomiast same odcienie wyszły ciemniej. Nie będę jednak płakac nad rozlanym mlekiem, z szatynki stałam się znów brunetką! Mam nadzieję, że kolor będzie schodził do brązu. Jeżeli ktoś może polecić fryzjera w Poznaniu pracującego na Goldwell to będę wdzięczna. Ścisk@m!
Jak ktoś ma rady, jak schodzić do poziomu 6 by miec 6 i to w chlodnym wydaniu bede wdzieczna jeszcze bardziej!!!!!!!!!
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora