Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-10, 12:02   #2362
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Wezmę Mulch

Miałam Blota i nie był najlepszym pudrem jaki miałam - był ok, ale nie było to wielkie odkrycie - spodziewałam się czegoś o wiele lepszego.
Teraz mam MSF Natural i jest świetny, bardzo naturalny.

Z podkładów mam Pro Longwear - jest o wiele lepszy niż Studio Fix, po którym masakrycznie się świeciłam.
Powiem, że sprawdzałam dzisiaj wszystkie podkłady w płynie i Pro Longwear najbardziej mi się podobał . Poza tym właśnie z tego podkładu NC15 wydaje mi się najjaśniejszym i najodpowiedniejszym kolorem dla mnie . Dlatego jak tylko będę mieć czas to go kupię (pani była zajęta inną klientką). Tylko powiedzcie ile on kosztuje?

Natomiast BARDZO jestem zawiedziona korektorem, gdyż NC15 jest strasznie ciemny!

Co do różu z kolei nie mogę się przekonać czy jest kolor jaki bym chciała mieć. Mam fajny róż bourjois i on ma idealny kolor, ale jest w kamieniu i to dla moich policzków samobójstwo . Może znacie jakiś kolor podobny do bourjois 16 rose?

Nad tymi wszystkimi blotami i MSF muszę się poważnie zastanowić. Właściwie to blot brzmi najbardziej jak coś czego mi potrzeba, ale nie sprawdziłam go w sklepie.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora