Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bez podkładu....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-21, 09:21   #644
Laura_Palmer
Raczkowanie
 
Avatar Laura_Palmer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 169
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
ja w lato zdecydowanie mniej się maluje, ale jednak ciągle ten podkład obok się pałęta... już niedługo czeka mnie wyjazd i marzyłoby mi się wreszcie szybkie wyjście bez stosowania tych wszystkich warstw. chciałabym, by moja skóra też miała wakacje.

ktoś napisał o kremie tonującym Nuno Ziaja. chyba skorzystam, zwłaszcza że cena jest kusząca. mam małe przebarwienie na policzku no i czasami wyskoczy mi jakiś syfek przed okresem czy na zmianę klimatu, czy Ziaja sobie z tym dzielnie poradzi?


co do serii AnnoDoro to moja mama stosuje z tego kosmetyki. jest zachwycona, bo nie dość, że jej służą ( a przetestowała wszystko chyba Dermica, Vischy, Garnier i inne i ta seria w końcu jej przypadła) no to na dodatek cena bije wszystko! też było ciężko dostać, ale zamówiła w aptece i jest
Ja pisałam o Nuno Poradzi sobie z małymi syfkami wyrówna Ci kolor skóry i buzia będzie wyglądała zdrowo i naturalnie.

Muszę spróbować jeszcze tego Anno D'oro. Też go nie widziałam i nawet nie wiedziałam, że istnieje.
Uzywałam różnych podkładów nisko, średnio i wysokopółkowych, ale Nuno bije je na głowe, mimo, że nie podkład. Przynajmniej teraz, latem kiedy jest ciepło. Nie wiem jak poradziłby sobie zimą będę testować na pewno. Nie wiem czemu wydaje mi się, że zimą w podkładzie na twarzy byłoby mi cieplej chyba to głupie strasznie co napisałam
Laura_Palmer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując