Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-30, 20:58   #4852
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
J
Z laserem, to faktycznie ryzyko. W dodatku trzeba mieć świadomość, że to nie jest depilacja "na zawsze" Po jakimś czasie włoski odrastają. U jednych dzieje się to szybciej, u innych po dłuższym czasie, ale zawsze

Moja znajoma jest z wykształcenia kosmetologiem i prowadzi szkolenia m in. z epilacji laserowej. Sobie zrobiła tylko bikini, bo stwierdziła, że więcej nie ma sensu.

Najlepiej to wychodzi, gdy ktoś ma bardzo jasną skórę i bardzo ciemne, grube włosy.
Ja mam baaaaaaaaaardzo jasną skórę i pomimo włosów koloru blond włosy na nogach nawet ciemne.. To tak jak rzęsy ciemne a brwi jasne
Czekałabym aż opalenizna kompletnie zejdzie i może do lutego bym uzbierała.

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, pokazuje krzywego frencza
Uwielbiam polaczenie bieli z czernia, nastepnym razem uzyje chyba jednak paseczkow, bo fale dunaju powychodzily

Wiecej zdjec na blogu, a ja wracam do nauki
Bardzo ładne połączenie też uwiebiam czerń i biel

Odnośnie Nailboxa-klub .
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ha! Już wiem, co zrobię od siebie do NailBoxa!
Ja też.
Wydaje mi się, że wybranka powinna być zadowolona (nei chce mi się już pisać wybranka/ek) Ale to się okaże..

A właśnie-gdzie Szyszek...?
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj pędzel do podkładu (flat top) z ecotools. Wcześniej miałam sephorę. Sprzedam tanio sephorę!

Nie no żarcik. Ale ten pędzel jest po prostu fenomenalny! Boski, wspaniały! robi drugą skórę, nie myślałam że to w ogóle możliwe.
Ja nigdy nie używałam pędzla do podkładu, zawszę palcami lekko rozsmarowuję.. Jak tego się używa?


Pół dnia przespałam a o 19 poszłam do Esotiqa bo zrobili wieczór -30%(sklep normalnie do 18) i była braffiterka. Jestem zaaaaaachwycona efektem, mój dekolt jeszczę nigdy nie wyglądał tak ładnie . Ale rozmiarem to byłam zaskoczona, nie powiem.

Mam już 4 dzień ten sam lakier. Chyba jestem chora.

Edytowane przez trellemorele
Czas edycji: 2012-05-30 o 20:59
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora