Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-25, 05:27   #400
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No to może i ja się wypowiem
Opalenizna mi się NIE PODOBA i basta Czy taka z solarium czy ze słońca, czy z samooplacza itp.

Pamiętam, że gdy byłam młodsza(miałam jakieś 14-15 lat) moje koleżanki spędzały często wakacje na opalaniu. A ja? Siedziałam najczęściej w domu i opalona byłam tylko tyle ile mnie "słońce w biegu złapało".
Wszyscy się zawsze nade mną dziwowali po wakacjach, gdy wracałam do szkoły "jak można mieć takie blade nogi po wakacjach", i "czemu się nie opalałam"
Pierwszy raz za opalanie wzięłam się mając chyba 17 lat, gdy leżałam plackiem przez cały dzień na słońcu bez żadnego filtru ochronnego. Efektem była czerwona skóra(cud, że nie doznałam jakiegoś popażenia ).
Owszem potem czerwona skóra stała się brązowa, ale ile mnie to cierpień kosztowało

Obecnie mam 20 lat. Opalałam się przez 3 lata pod rząd, w każde wakacje. Nie było to jednak dla mnie przyjemne, bo leżenie plackiem na słońcu fajnie wcale nie było Byłam opalona, ale za to nabawiłam się przebarwień na skórze i większej liczby pryszczy

W tym roku także się opalałam, ale to był już ostatni raz Dałam sobie w końcu spokój, zaakceptowałam moją jasną skórę i już więcej nie mam ochoty na opalanie i nie zamierzam tego robić. I nikt mnie nie zmusi do tego.
Kropka
Podpisuje sie po tym.jasna karnacja=zdrowa skora.
Wczoraj widzialam na ulicy kobiete,wychodzaca z solarium-taka opalenizna od razu rzuca sie w oczy-nienaturalna-brazowo-ziemista.Juz od biedy wole popatrzec w lecie na rozsadnie poopalane sloncem -miodowo-brzoskwiniowe.Ale nigdy i nigdzie nie bedzie solariow ,po ktorych kobieta/mezczyzna wyglada naturalnie.Juz abstrahujac od tego,ze rujnuja skore (ci opalajacy sie na plazy rowniez).
Ale mozna im mowic do znudzenia,wiedza swoje.Pozniej jecza i skarza sie na zmarszczki,przebarwienia, ktorych my,jasne nie bedziemy mialy jako 50 letnie !Walenie grochem o sciane.nawet mi sie juz nie chce im tlumaczyc.
Nie pamietam,kto to powiedzial,ale podoba mi sie to powiedzonko" Do 20-tki masz twarz, z ktora przyszles na swiat,po 20-tce-na jaka zasluzyles"
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując