Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 13:46   #4516
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez Monisia86 Pokaż wiadomość
hej hej jest tu kto? przyszłam się pochwalić postanowieniem noworocznym! włosów nie prostuje już od roku, ale zawsze suszyłam je na okrągłej szczotce (efekty i tak zawsze były marne ) ale od tego roku zamierzam popracować nad skrętem. Moje włosy wyraźnie maja tendencje do falowania, a nawet kręcenia się. Zawsze z tym walczyłam, ale może czas przestać. A więc ogłaszam wszem i wobec ze dla moich włosów to będzie zakręcony rok
oo no to trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
No udał się udał
No ja też mam siano Planuję iść w tym miesiącu do fryzjera. Rozmawiałam na święta z kuzynką, która ma takie same włosy jak Ja ( tzn sianowate, kręcone) prostowała je kilka dobrych lat. Dawno jej nie widziałam patrzę a Ona ma zupełnie proste włosy i zdrowe jak Nic Myślę sobie kurcze wyprostowała kreatynowo czy co? a Ona mówi, że przez rok chodziła do jednej fryzjerki która poleciła jej jakich kosmetyków ma używać w domu ( kuzynka chodzi do niej farbować włosy co 2 miesiące) i włosy jej się wyprostowały Powiedziała Mi, ze prostownicy w ogóle nie używa. Ma mnie do Niej zawieść I przy okazji się zafarbuje na jakiś fajny brązik
dobry plan na ten rok

moniczka_90 ja również nie skorzystam,

a ja ostatnio zauważyłam że jednak SLeS są nie dla moich włosów, od 2 tyg przerzuciłam się na mycie odżywką (ISANA babassu resztki lub Garnier A&K) a co 3 mycie Facelle, no i powiem Wam że są takie "mięsiste"
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora