Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-20, 18:36   #4350
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ta odżywka robiła mi z włosów dokładnie to samo co Tobie takie suche, szorstkie, puszące siano...
Przeproteinowane włosy to raczej nie są, tam chyba nie ma w składzie żadnych protein Takie włosy by Ci się przede wszystkim rozciągały na mokro. Kiedyś po tej mojej nieudanej trwałej po której z włosów zrobiła mi się guma używałam Joico Kpak właśnie proteinowej i włosy rozciągały mi się jeszcze bardziej... (ale poza tym to dobry kosmetyk) .
Kupiłam ostatnio też ten balsam Mrs Potters bardzo fajny. Jak mam czas to robię OMO olej winogronowy (moja najnowsza miłośc ), szampon i właśnie ten balsam.

Kachula82 bardzo mi się podoba poziom jaki teraz masz, taki jasny brązik. Tylko za bardzo rudy jak dla mnie. Przypomina mi ten mój niby popiel 6.1 z Cece który też był taki rudawy.
GlissKur Oil Nutritive, Schwarzkopf


Aqua (woda), Cetearyl Alcohol (emolient), Quaternium-87 (surfaktant, substancja kondycjonująca), Dimethicone (przyjazny silikon), Isopropyl Myristate (emolient), Argania Spinosa Kernel Oil (olej arganowy), Macadamia Ternifolia Seed Oil (olej makadamia), Olea Europaea Fruit Oil (oliwa z oliwek), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze słodkich migdałów), Prunus Armeniaca Kernel Oil (olej z pestek moreli), Sclerocarya Birrea Seed Oil (olej marula), Sesamum Indicum Seed Oil (olej sezamowy), Panthenol (prowitamina B5), Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin (antystatyk, substancja filmotwórcza), Hydrolyzed Keratin (hydrolizowana keratyna), Stearamidopropyl Dimethylamine (antystatyk, emulgator, substancja kondycjonująca), Glyceryl Stearate (emulgator), Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (antystatyk, substancja kondycjonująca), Propylene Glycol (humektant), Ceteareth-20 (emulgator), Citric Acid (regulator pH), Phenoxyethanol (konserwant), Polyquaternium-37 (antystatyk, substancja filmotwórcza), Dimethiconol (przyjazny silikon), Methylparaben (konserwant), Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate (emolient), Parfum (zapach), PPG-1 Trideceth-6 (surfaktant, substancjąca kondycjonująca), Linalool (zapach), Limonene (zapach), Hexyl Cinnamal (zapach), Cyclomethicone (silikon lotny), Benzyl Salicylate (zapach), Citronellol (zapach), CI 47005, CI 15985 (barwniki).

formuła kosmetyków Gliss Kur opiera się na Systemie Regeneracji Komórek, który działa nie tylko na powierzchnię włosów, ale także na ich strukturę wewnętrzną. Za sprawą protein keratyny, identycznych jak występujące w strukturze włosa, kosmetyki Gliss Kur przenikają w głąb włosa, odbudowując od podstaw zniszczone komórki. Proteiny keratyny precyzyjnie wypełniają zniszczone fragmenty włosa, wygładzając strukturę i wzmacniając go dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Włosy stają się elastyczne i są chronione przed działaniem czynników zewnętrznych – takich jak ciepło suszarek, substancje chemiczne czy promienie słoneczne.

ma duzo i wysoko proteiny keratyny mamy winowajce
dzis cało nocne olejowanie łopianem włosy odratowane aloesowym balsamem Potter wow jestem zdziwiona bo bardzo duzo pozytywnych opinii czytałam na jej temat zachecona recenzjami kupiłam i 2 sprawa olejki wysoko w składzie buuu nigdy wiecej to co zrobiła z moimi włosami o zgrozo płakac mi sie chciało rozczesac nie mogłam tego puchu a po nałozeniu odzywki sztywne straczki odzywka ---->kosz
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-01-20 o 18:37
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora