Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-12, 11:54   #4651
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Tak sobie później pomyślałam... "Zaraz, on chyba nie był granatowy". Ale myślałam, że nikt nie zauważy, że się pomyliłam Wielka Siostra paczy

a ja miałam nie pisać, ale se myślę napiszę

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Preziu a teraz ??
nie do mnie, ale...

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Dawno się nie odzywałam, ale głupio mi tak, jak nie mam co pokazywać, a wszystkie tu oszołamiające paznokcie dajecie.
Teraz jestem w trakcie zapuszczania pazurków i na razie każdy paznokieć jest inny. Każdy ma inną płytkę, jedna jest krótsza i jakby głębiej osadzona, więc mimo, że rośnie tak samo szybko jak inne, to wydaje się krótszy i chociażby nie wystaje tak poza opuszek jak inne.
Jak paznokcie jeszcze podrosną, to wtedy będę mocno korygować kształt, póki co nie mam zbyt dużego pola manewru (może ktoś bardziej wprawiony lepiej by sobie radził ). Więc proszę na razie wybaczcie kształt i różną długość, potem będzie lepiej

No i jako że wracam do czynnego malowania, to pokazuję moje niedawne kropki (nie wszystkie udane ) na tle niebieskiego Virtuala i obecny holograf od Eveline.
Wstawiam zdjęcia, które dawałam na blogu, dlatego oznaczone znakiem wodnym. )
fajne kropasy

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


A tutaj znowu Avonowy lakier Mam okropne skórki...
światło dzienne:

I z lampą:
Fajny niejednoznaczny kolor

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Moje nie są tak spektakularne jak Amelki, no ale... raz się żyje

1 i 2 - mani z dedykacją dla Cooone Kochana jest, dziękuję! Tego jak pięknie błyszczały nie udało mi się pokazać.
2 i 3 - aktualne, bez topa. Ale będę je łagodzić.
jakie fajne bling na 1 ale drugi zestaw też super
paznokcie... niby wolę "migdały" które raz miałaś w trakcie, ale z drugiej te Twoje kwadraciaki też urok mają
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora