Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-18, 19:30   #2884
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



Jutro już będziesz mogła w teleexprasie napisać całość widzę


na razie mamy tyle:

Oda do brokuła

O brokule najwspanialszy
czemuś nie jest nieco tańszy

bylebyś nie miał erisów
chcemy spróbować originsów

My chcemy szanele,
to chyba nie jest za wiele?

Gdy szanele online wreszcie wprowadzicie
dusze nasze udręczone wreszcie ukoicie

Do szaneli pociąg mamy,
online ich pożądamy!



---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
3 lata, a Clarins nawet 4.

amyz ma jedną i to jeszcze na gwarancji .
Dlaczego te Twoje poszukiwania takie bezskuteczne ostatnio ?


---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zmusiłam Tż do obejrzenia tego filmiku o zasobach kosmetycznych, w 4 min już wymiękł i pytał sie jaka jest puenta Jak zobaczył te zapasy to tylko stwierdził, że muszę jeszcze dużo uzupełnić w swojej kolekcji Na koniec dodałam, że jest to ostrzeżenie jeśli kiedykolwiek powie mi, że mam za dużo kosmetyków to mu przypomnę ten filmik. Stwierdził zbulwersowany, że nigdy przecież nie zwrócił mi uwagi, że mam za dużo tylko jeszcze namawiał do kupna albo sam kupował
klask i: Twój tż to dopiero anakonda żylasta walnij mu takim komplementem na pewno się dowartościuje chłop
amyz jest offline Zgłoś do moderatora