Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-30, 15:06   #2337
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Magdzia hehe puknij Ty się w łeb z tymi zmarszczkami na 20 urodziny hehehe jeszcze długo Ci nie groża - wiem bo mam 24 i na razie sza

a poza tym co jest że coraz młodsze dziewczyny dostrzegają u siebie zmarszczki? Mysle ze to wszechobecny fotoszop i wygładzone do przesady twarze w gazetach - niedługo niemowlaki bedziemy nacierac kremami przeciwzmarszczkowymi ;/ bo im sie mimiczne pod oczami robią

albo tylko się pocieszam - bo jak mawiają żołnierze "dziewczyna lat 16 to bukiet białych róż dziewczyna lat 20 to stara dupa juz"

tym optymistycznym akcentem zakończę OT hyhy


A co do wysypu smaruje sie prawie codziennie juz ponad tydzien i nic mi nie wyskakuje, widze ze mam węższe pory i kropki z nosa znikają

szczerze jestem zachwycona tym kremidłem

czasem smaruje na niego jeszcze hydranorme zeby nawilzenie było dobre ale nie wiem czy dobrze robie?

Naprawdę to wina tego głupiego photoshopa zawsze jak oglądam gazety to podziwiam te gładkie buźki chociaż wiem że to i tak nie prawda No ale cóż- żebym tylko w jakąś paranoję nie popadła

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
Prettycow smarujesz sie prawie codziennie effaclarem? Tez tak robiłem i... teraz żałuje Przesuszylem skore, auć!
Ja też smarowałam się codziennie wieczorem- na dzień krem nawilżający+ filtr i nie wysuszyło mnie Ale Ty dodatkowo dołożyłeś sobie jeszcze diacneal a to już ciężka artyleria
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując