Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-09, 13:14   #866
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Co do info na stronie fb o promo to wciąż ona jest, machnęli posta razem z wynikami rozdania pędzli
CO do bublowatości się nie powiem, nie planowałam nigdy tego korektora bo wydaję się po prostu za ciemny dla mnie, istnieją produkty, które tzreba zużyć wg producenta do 3 miechów od otwarcia np tłuściochy z Sylveco, ale tam jest to jasno powiedziane, a nie jak Pixie, które sprzedaje jedną partie cały rok z tą samą datą ważności, a potem wciska że tak ma być bo to naturalny produkt to mnie najbardziej boli, ideologie dorabiają pod siebie zależnie od sytuacji. Z pędzlami to samo "bo skończyła się partia z ceną promocyjną i dlatego podwyżka (między słowami przed świętami)" no tak się nie robi no.

No z Clare wzięłam na BF 520 i na pierwszy rzut oka wydał mi się jakiś taki lekko brzoskwiniowy żałuje, ze nie wzięłam sobie Satin Sand jak zamawiałam próbki z Pixie i szkoda, że nie ma go w Twoim zestawieniu hehe W ogóle dałaś wersje poprawioną Creamy czy starą z MBL, u mnie strasznie jedzie pomarańczą na monitorze. Golden Cream też mam, chociaż nie porównywałam sobie z Creamy, muszę to jutro zrobić wciąż mnie zadziwia, jak Dolczi wyłapuje z niego zieleń, bo jeżeli jest to jest jej baaardzo niewiele
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując