Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 12:36   #1336
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

a ja dołączyłam wczoraj do grona zakolczykowanych, po uprzednim przewertowaniu całego wątku - tak żeby świadomie podjąć decyzję czy chcę ten kolczyk czy nie

przekłuwałam w krakowskim Kulcie, za równą stówę. bolało mniej niż kolczyk w nosie,warga [dokładniej to jej wewnętrzna część] spuchła mi na parę godzin, teraz jest już w miarę ok - całe szczęście, bo liczyłam się z tym że moją murzyńską wargą będę straszyć przez ok. 2 dni
dostałam instrukcje co mi wolno, a czego nie [unikanie alkoholu, kofeiny etc.], no i jak pielęgnować kolczyk. na darmową wymianę na krótszy labret mam się zgłosić po miesiącu, na ringa mogę zmienić po dwóch - już za własną kasę.

z tym że pojawił się drobny problem - mam wrażenie że labret jest za krótki, od wewnętrznej strony trochę wrzyna się w wargę... narazie zakładam że to jeszcze opuchlizna, ale jeśli nie zejdzie mi do piątku, to chyba przejdę się do salonu i poproszę żeby wymienili mi na dłuższy.
myślicie że jest szansa żeby zrobil mi to za darmo? babka która mnie przekłuwała nie wymierzyła jakiej długości potrzebuję, tylko na oko przycieła bioplast - więc teoretycznie wina niedopasowania kolczyka leży po jej stronie.
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując