Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-17, 22:50   #1637
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pochwalę się
Zafarbowałam włosy, chciałam na kolor identyczny z naturalnym, wyszedł ciemniejszy. Na początku byłam załamana, bo był prawie czarny, a taki mi się już nie podoba, wole naturalniejsze kolory włosów, NO ALE po 3 myciach zjaśniały i mają brązowe refleksy. Dalej są ciemniejsze niż moje naturalne, ale nie przeszkadza mi to zdecydowanie, bo trzy osoby stwierdziły, że wyglądam bardziej blado w tym tylko jedna zna moje uwielbienie do bladości i tylko ją mogłabym podejrzewać o ewentualną nieszczerość

White Lily - piękna, blada cera

Wielokropku nie zmieniaj koloru włosów, z tego co pamiętam masz taki rudawy blond i uważam, że Ci bardzo dobrze w nim Możesz wrzucić jeszcze raz swoje zdjęcie? Wtedy łatwiej byłoby mi coś doradzić; jak na razie z tego co pamiętam to zdjęcia, to może rozrzedziłabym na twoim miejscy troche grzywkę, bo zasłania Twoją piękną buzię i może postawiłabym na jakiś delikatny makijaż? ale tak jak mówie wstaw zdjęcie prosze, bo jeszcze się okaże, że pomyliłam twoje zdjęcie z kimś innym i moje rady ci jeszcze zaszkodzą, a tego bym nie chciała
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora