Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-19, 16:51   #1390
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Buzi nabyłam i bardzo mi się podobają najpierw myślałam, że będą na oku mocniejsze, ale okazuję się, że sa delikatne, co mi się bardzo podoba, bo będzie to paletka do użycia na co dzień do pracy i na pewno jej nie wrzucę na wymiankowy


Ola - dziękuję - zgadza się - one są takie wiosenno-delikatne, mają swój urok, że tez się trzymałam tyle czasu z daleka od nich
Corii ja tez je uwielbiam, to jedyne zielenie oprócz murano które mi pasują a tego brazu używasz ? bo moim zdaniem on taki słabiutki to nie jest

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
desti - Tobie jest zdecydowanie lepiej w tym Guerlanie niz mi Piekny makijaz

Corri - rzesy Cos niesamowitego

Wszystkie makijaze jak zwykle haj klas

Ja w koncu wrocilam do zywych - jestem wprowadzona do mojego (naszego ) cudownego mieszkanka, wczoraj podlaczyli nam internet, miod malinka zyc nie umierac W zwiazku ze zwiazkiem powracam i bede jeczec czesto i intensywnie.

I odwazam sie wstawic moje dzisiejsze dzielo ... nie obrobione, cykane komputrem, na szybko, ku pamieci ... ale mam nadzieje, ze costam bedzie widac Samego oka nie udalo mi sie uchwycic ta upna kamerka, a nie chcialo mi sie montowac aparatu Na poczatek skromnie jedno zdjecie, bom niesmiala

Mozecie mnie zjechac (lubie ), najchetniej konstruktywnie

Do tego makijazu uzylam cieni z czterech paletek:
- ciemna zielen (wpadajaca w niebieski - ta w zewnetrznym konciku) - Tarte z limitowanej paletki z zeszlego roku (ktora chcialam upchnac na wymiankach i ktorej nikt nie chcial, a teraz umieram ze szczescia, ze nie udalo mi sie jej pozbyc )
- srodkowa zielen - Grafitti z fioletowej paletki UD, dostepny tez jako jedyneczka
- wewnetrzny kacik - seledyn z Chanelkowej Nimfy
- luk brwiowy - cien Virgin z Naked UD
- gorna kreska - ciemno zielona kredka Tarte
- linia wodna - kredka Lancome w kolorze khaki

Pazurki: OPI Russian Navy

Mru.
Urbanku jakas Ty ładna Makijaż też śliczny, choc nie widać szczegółow..ale jakbys zblizenie zrobiła to byłoby jeszcze śliczniej
mam ten sam lakier
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując