Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Superniania" z tvn- co myslicie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-15, 10:52   #182
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: "Superniania" z tvn- co myslicie??

Dorota Zawadzka wielokrotnie wypowiadała się na temat chłopców – że matka w życiu każdego chłopca najważniejsza jest na początku. Potem ta proporcja powinna się zmieniać na korzyść ojca. Chłopiec wyrośnie na mężczyznę i to z taty powinien czerpać przykład. To tata powinien urosnąć do roli autorytetu. Mama natomiast jest strażniczką domowego ogniska i wsparciem dla swoich wszystkich mężczyzn. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jeden z synów Doroty został z ojcem.

Proporcja powinna się zmieniać na korzyść ojca??? Z taty przykład? Mama jest tylko strażniczką domowego ogniska... ludzie, co za szowinistyczne poglądy. Najlepiej jeszcze, żeby może matka się nie wtrącała do wychowania po którymś roku życia dziecka? Odkąd mój syn się urodził, dbałam, żeby był tak samo za mamą jak i tatą, żeby nie było, że jak się skaleczy, to leci do mamy, tylko do tego, do kogo ma bliżej. Nie rozumiem, jak można rozgraniczać rolę rodziców. To nie te czasy, kiedy ojciec zabierał syna na inicjację do lasu i od tej pory matka nie miała nic do powiedzenia. Dzieci wychowuje się RAZEM (o ile oczywiście tak jak wspomniała Luba, dziecko ma dwoje rodziców, bo taką sytuację omawiamy). Czyli co? matka dorosłemu synowi nie jest już w stanie przekazać jakiejś ważnej wiedzy, nie nauczy go już niczego dobrego, jej rola to robienie skarpetek na drutach, albo zajmowanie się młodszymi dziećmi? Zawiewa mi tu jakimś życiem plemiennym Aborygenów
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując