Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Superniania" z tvn- co myslicie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-16, 12:15   #189
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: "Superniania" z tvn- co myslicie??

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
Dla mnie ta niania nie jest i nie była jakimś specjalnym autorytetem, chcciaż jej rady czy sposoby często uważam za słuszne (w sumie widziałam może ze 3 odcinki i na tym się opieram).
Nie wiem, też dokładnie co to za historia z tymi jej dziećmi, ale żeby na podstawie tego, że z nimi nie mieszka wyrabiać sobie opinię o niej? Błędy wychowawcze?
Trochę to na wyrost.
Przecież nikt tutaj nie kamienuje Super Niani, a forum jest od tego, zeby wyrażać swoje opinie, nawet o Super Niani.
To chyba dobra rzecz mieć opinię na dany temat, to nie jest sąd nad Nianią tylko wyrażenie własnego zdania.
Tak samo jak w zwykłej ankiecie zaznaczasz opcję "nie mam zdania" to też o czymś świadczy.

A czy ty sama nie wyrażasz tutaj opini trochę (bardzo) na wyrost ?? Tez kiedys mnie skrytykowałaś a wcale nie znałaś mojej sytuacji. I to było słuszne ? Chyba najgorsze jest to jeśli ktoś nie umie się przyznać do własnych błedów.
Syn Doroty Zawdzkiej jest teraz z ojcem, wiec ona stwierdziła, że matka jest potrzebna bardziej na początku a teraz bardziej potrzebny jest dziecku ojciec. Czyli wydawałoby się, że według tej teorii u nich jest tak jak być powinno ale czy napewno ?
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując