Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Superniania" z tvn- co myslicie??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 08:41   #192
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: "Superniania" z tvn- co myslicie??

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Ja widze, że ty tez nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi. Zresztą nie pierwszy raz.

Myslę, że mi czy np Lubie chodziło zupełnie o coś innego.
Chciałysmy wyrazić swoje zdanie na temat tego, że nie posiadamy zaufania i nie uwazamy za wzorca do naśladowania osoby, której w jakiś sposób autorytet można podwazyć jak np. dobra fryzjerka chodząca z przetłuszczonymi i zaniedbanymi włosami, wiec rodzi się pytanie czy napewno taka dobra ? jedni powiedzią, że dobra a ja jakoś nie potrafiłabym oddać się w jej ręce, wolałabym iśc do takiej, która ma pięknie zadbane włosy, itp.itd.

A z tego co widze, niektórzy próbują nasze wypowiedzi odnieść zupełnie do czegoś innego, do kwestii czy dziecko szczesliwe nie moze być z ojcem, ze supernianie nie uwazamy za super mame....czasami trzeba umiec wczytać się w wpowiedz a nie dążyć okrężną drogą.
Nadal mnie nie rozumiesz.

To, że nie może być autorytetem w danej dziedzinie ktoś, kto prywatnie w tej dziedzinie nie jest całkowicie w porządku, jest absolutnie jasne i zrozumiałe. Fryzjerka z brudnymi włosami. Niania, ktÓra nie radzi sobie z własnymi dziećmi.

Ja tylko podważam przekonanie, że fakt, iż superniania nie mieszka z własnymi dziećmi świadczy o tym, że sobie z nimi nie radzi. I, że oczekiwania społeczne wobec osÓb publicznych zajmujących się wychowywaniem cudzych dzieci są takie, że własne dzieci powinny mieć przy sobie - w oderwaniu od konkretnej sytuacji i bez zważania na nią.
A wyczytałam to przekonanie wyraźnie z Twoich wypowiedzi bez dążenia okrężną drogą.
Nie widzę podstaw do takich twierdzeń. W tym konkretnym przypadku - na czym polega nie radzenie sobie z własnymi dziećmi?
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując