Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Superniania" z tvn- co myslicie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-17, 09:20   #193
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: "Superniania" z tvn- co myslicie??

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
W tym konkretnym przypadku - na czym polega nie radzenie sobie z własnymi dziećmi?
W tym konketnym przypadku ja nie twierdzilabym, ze ktos sobie z dziecmi nie radzi. Ale powiedzialabym, ze ma z tymi dziecmi niezbyt dobry kontakt. Tak czysto po ludzku patrzac to jesli ktos nie chce z kims mieszkac to znaczy ze sie nie dogaduja. Ze sie nie rozumieja na takiej czy innej plaszczyznie. Jesli dziecko woli mieszkac z ojcem to znaczy, ze z tym ojcem jest mu lepiej, lepiej sie z nim czuje, lepiej dogaduje. Ma z ojcem po prostu lepszy kontakt.

Dlatego, ze zostalismy wychowani w takiej a nie innej kulturze i obyczajach to podswiadomie patrzymy "wilkiem" na matki ktorych dzieci mieszkaja z ojcami. Rozne, najrozniejsze sa powody dla ktorych dziecko mieszka badz z matka badz z ojcem. Ale zwykle ta strony ktora "zostawia" dziecko ma z tym dzieckiem gorszy kontakt. I nie oklamujmy sie, ze wszystko jest cacy, obojetnie z kim dziecko zostanie. Bo nie jest. Bo dziecko zostaje z tym z rodzicow od ktorego wiecej dostaje i nie mowie tu o sprawach materialnych.

I tak na chlopski rozum i myslac calkiem prosto i bez filozofii. Jak ktos widzi Supernianie to sobie mysli: jej wlasne dzieci z nia nie chca mieszkac to dlaczego ja mam swoje dzieci oddawac w jej rece?!
Tak to jest niestety. Zgadzam sie z Mariqa, ze PRowiec tutaj wszystko zawalil. I trzeba poczekac az wszystko ucichnie zeby krecic nowe odcinki. Bo na razie nie ma chetnych....
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując