Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Superniania" z tvn- co myslicie??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 06:41   #200
magdanl
Przyczajenie
 
Avatar magdanl
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Dot.: "Superniania" z tvn- co myslicie??

[quote=Mariqa;3260201]Ja nie rozumiem tej Twojej agitacji na rzecz tego programu.
Zdążyłaś już wielokrotnie wyrazić swoją wdzięczność, super, że podzieliłaś się swoimi spostrzeżeniami. Ale raczej potrzeba musi wynikać z jakiejs konieczności, prawda?

Przykro mi się zrobiło po Waszych komentarzach do mojej ostatniej wypowiedzi. Nie rozumiem co znaczy, że moja potrzeba dzielenia się wrażeniami z programu wynika z jakiejś konieczności. Myślałam, że kogoś to zainteresuje, dlatego o tym pisałam. Moje intencje były i są całkiem czyste. Mieszkam na wsi, więc daleko od tłumów. Mam nieciekawą pracę. Siedzę w pracy cały dzień w ciemnym biurze, sama, też na wsi. Wracam do domu i spędzam resztę dnia z dziećmi i mężem. Nie mam z kim poplotkować, podzielić się uczuciami itp. Kontrastując to do czasów moich studiów w Poznaniu, gdzie codziennie spotykałam dziesiątki ludzi, mam po prostu nudne życie i pczucie, że się nie spełniam. Nie znalazłam swojego miejsca na Ziemi. Kiedy w moim życiu zaistniał program było to dla mnie wielkim wydarzeniem. Poza aspektami wychowawczymi odnośnie dzieci wniósł do mojego życia jakieś światło. Poznałam nowych ludzi, trochę inny świat. Żyłam przez 2 tygodnie na wyższych obrotach. Było mi żal kiedy to wszystko się skończyło, a biorąc udział w dyskusjach na forum szukam po prostu jakiegoś kontaktu z ludźmi. Myślałam, że to dobry temat, że porozmawiamy o wychowywaniu dzieci. A moja agitacja do programu??? Może macie rację, że przesadzam. Może to dlatego, że sama brałam w nim udział więc nie chcę, żeby coś co było moim udziałem miało zły wizerunek??? A Dorotę poznałam trochę bardziej niż potencjalni czytelnicy artykułów o niej, wydała mi się dobrym, wrażliwym człowiekiem, ale w sumie to nie znam jej aż tak dobrze, żeby bardziej ją oceniać. Poza tym nie czuję się upoważniona do takiej oceny. Tylko mi przykro kiedy padają niesprawiedliwe słowa pod jej adresem, ale to przecież jej problem. Mnie pozostaje moja szara codzienność.
magdanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując