Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Superniania" z tvn- co myslicie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-19, 08:01   #202
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: "Superniania" z tvn- co myslicie??

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość


Wszyscy wiedzą o co chodzi ? A o co tak naprawde tobie chodzi ?

Nie mam ochoty z tobą dyskutować, bo jaki to ma sens, skoro nie potrafisz zrozumiec i uszanować, tego, ze mam inne zdanie niz ty. (bo ja jesli się z tobą zgadzam to potrafie przyznać ci rację)
Poprostu nie chce mi się w kółko pisać tego samego i nie mam zamiaru udowadniać ci, że mam mieć prawo do tego, zeby nie uważać p. Zawadzkiej za Super a widzieć takze jej błędy.

Napisałam co myslę na ten temat, skoro tak trudno ci to zrozumieć wiec i jednym z moich "argumentów" chcąc nie chcąc staje się powiedzenie, że mnie nie rozumiesz. Bo ciągle słyszę, a dlaczego? a dlaczego ? a dlaczego ? odpowiadam i dalej słyszę a dlaczego ?

Równie dobrze mozna brnąc w drugą stronę:
mówisz, że cie nie rozumiem ? a dlaczego boisz się odpowiedziec wprost o to o co cię pytam ?
a dlaczego tak trudno ci byc obiektywną czy tez przyzać się do tego, że sama równiez wystawiasz opinię na wyrost, czasami przesadną i niezgodną z prawdą a potem nie potrafisz się do tego przyznac i przeprosić ?

i w koncu pytanie głowne a dlaczego Super Niania jest super ? gdzie to mozna wyczytac z artukułu o niej ?

Wiec do czego taka dyskusja miałaby prowadzic.....
Teraz faktycznie nie zrozumiałam - chcesz dyskutować czy nie? Czy Twoje ostatnie pytania są czysto retoryczne?

Mnie chodzi o dyskusję na temat wątku. W końcu to forum dyskusyjne.
Ja lubię dyskutować, a dyskusja polega na zadawaniu pytań, szukaniu odpowiedzi, podważaniu argumentów drugiej strony - dlaczego, dlaczego, dlaczego ....
I nie oznacza to, że nie szanuję zdania rozmówcy, albo odmawiam mu do niego prawa. Potrafię zrozumieć, że ma inne zdanie. Podejmując duskusję i stawiając wciąż pytania dlaczego, dlaczego... chcę zrozumieć dlaczego ma zdania takie a nie inne, na czym opiera swoje przekonania.

Brak obiektywizmu jak widać cechuje nie tylko mnie. Moim zdaniem jesteś do mnie uprzedzona i nie w pierwszym wątku dajesz temu wyraz.
I zapewniam Cię - gdy uznaję swoje "winy" - przepraszam.

A, czy superniania jest czy nie jest super (nianią?, mamą?)?
Z tego konkretnego artykułu nie można wyczytać, że nie jest "supermamą". Czy jest? Tylko jej dzieci mogą na to pytanie odpowiedzieć.

Alien - jeśli chcesz rozmawiać na temat superniani - ok.
Ale w tematach osobistych bedę ewentualnie dalej odpowiadać na pw.
**********
A ogólnie bardzo mnie dziwi uznawanie kogoś za autorytet po kilku (nastu) programach tv a potem strącanie z piedestału jedną czy drugą wiadomością medialną.
Tańczmy tak, jak nam zagrają.
Media - wyrocznia.



Luba - skoro temat uznajesz za wyeksploatowany - ok,
Swoją drogą miło się raz czy drugi mieć różne zdanie.

Mariqa - ciekawe, z przyczyn "zawodowych", powiadasz,

Edytowane przez marcelina73
Czas edycji: 2006-12-19 o 08:47 Powód: dopisek
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując