Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Superniania" z tvn- co myslicie??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 12:31   #204
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: "Superniania" z tvn- co myslicie??

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
Teraz faktycznie nie zrozumiałam - chcesz dyskutować czy nie? Czy Twoje ostatnie pytania są czysto retoryczne?

Mnie chodzi o dyskusję na temat wątku. W końcu to forum dyskusyjne.
Ja lubię dyskutować, a dyskusja polega na zadawaniu pytań, szukaniu odpowiedzi, podważaniu argumentów drugiej strony - dlaczego, dlaczego, dlaczego ....
I nie oznacza to, że nie szanuję zdania rozmówcy, albo odmawiam mu do niego prawa. Potrafię zrozumieć, że ma inne zdanie. Podejmując duskusję i stawiając wciąż pytania dlaczego, dlaczego... chcę zrozumieć dlaczego ma zdania takie a nie inne, na czym opiera swoje przekonania.

Brak obiektywizmu jak widać cechuje nie tylko mnie. Moim zdaniem jesteś do mnie uprzedzona i nie w pierwszym wątku dajesz temu wyraz.


A, czy superniania jest czy nie jest super (nianią?, mamą?)?
Z tego konkretnego artykułu nie można wyczytać, że nie jest "supermamą". Czy jest? Tylko jej dzieci mogą na to pytanie odpowiedzieć.

Alien - jeśli chcesz rozmawiać na temat superniani - ok.
Ale w tematach osobistych bedę ewentualnie dalej odpowiadać na pw.
**********
A ogólnie bardzo mnie dziwi uznawanie kogoś za autorytet po kilku (nastu) programach tv a potem strącanie z piedestału jedną czy drugą wiadomością medialną.
Tańczmy tak, jak nam zagrają.
Media - wyrocznia.
Potraktuj moje pytania jak chcesz, moze byc czysto teoretycznie. To nie ja jestem do ciebie uprzedzona tylko ty do mnie.
Ja moge dyskutowac ale nie na zasadzie, ze odpowiadam dlaczego tak mysle a nie inaczej a ktos tego nie przyjmuje do wiadomosci i ma dar do wczytywania się miedzy wierszami i wyczytawania czegoś, czego nie napisalam.

Meida nie musza byc wyrocznią ale przedstawiły Super Nianie tak a nie inaczej, wiec na podstawie jej wizerunku mozemy się zastanawiać nad tym jaka ona jest.

A tak ogólnie to mysle, ze racje w dyskusji na temat Super Niani czy jest super czy nie ma rację ten kto stawia, bo przeciez zawsze są dwie strony medalu.

Cytat:
Napisane przez marcelina
I zapewniam Cię - gdy uznaję swoje "winy" - przepraszam.
Czyżby ?
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując