Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-05, 10:41   #74
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

ja jestem z łodzi i sklep mam 10 min tramawajem. Byłam wczoraj osobiscie po zamowienie. Bardzo miła obsługa. Pani nie bardzo sie znała i odsyłała mnie z pytaniami do włascicielki- Pani Mirki. Włascicielka bardzo sympatyczna i kompetentna, odpowiada na wszelkie pytania, mailowo. ( dzwonić nie dzwoniłam). Szkoda ze nie maja gotowych przepisow bo było by sprawniej.
kupiłam hydrolat z kocanki, 2 butelki po 100 ml. Do tego wyciag z kasztanowca i wyciag z aloesu 200X.
I okazuje sie aloes ( proszek ) rozpuszczony w hydrolacie da mi zel. Nie wiem na co mi on teraz ale napewno sie przyda.
Do kocanki mam dodać pol kasztanowca i bedzie tonik na cerę naczynkową.
Co do hydrolatu- to nie smierdzi on tak jak dziewczyny pisały o tym z BU. Moze lekko trąci maggi, takim siankiem, ale bardzo subtelnie. Ja raczej wyczywam zapach... wody utlenionej... Nie chcę posądzać tu o jakąs nieuczciwosc bo buteleczki są fabrycznie zamknięte. Po prostu nie capi.
Bardzo załuje ze nie mają vitasorce ( z tarczycą bajkalską- mega odmładza) i bazy pod krem bo bym sobie chętnie machnęła kremik. Ale moze sprowadzą? Ogolnie jestem bardzo zadowolona, sympatyczna obsługa, plus ze mozna tam osobiście wejsc, błyskawiczna porada na maila od Pani Mirki ( właścicielki). Przy nastepnym zamowieniu zdam Wam raport
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując