Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mycie/oczyszczanie twarzy-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 13:46   #522
Karorrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Mycie/oczyszczanie twarzy-WĄTEK ZBIORCZY

Rozumie, ale chyba są takie produkty które są szczególnie polecane czy lubiane, każdy taki może mieć pozytywne jak i te negatywne opinie ale są na pewno takie które mają przeważającą część tych pierwszych, do skóry wrażliwej, przetłuszczającej się, mającej skłonności do wyprysków itp co ?

A te kwasy to co to, jest na forum jakiś temat o tym do poczytania, jakieś szczególnie polecane ?

Ja mogę zrezygnować z żelu, jest mi to naprawdę obojętne czym bede mył, ważne żeby dawało jakiś efekt, które pianki Możesz mi polecic ? Płyny miceralne (nawiasem, co to?), olejki ? Są tematy o tym na forum jak np ten w którym piszemy że wszystko w 1 worku ?

Kremy ? Co do diety to ja naprawde wyeliminowałem z niej chyba wszystko co może miec wpływ na to, a hormony, czy ja wiem, jeszcze kilka lat temu miałyby takie badania sens, ale teraz kiedy się to uspokoiło, ja mam w sumie tak że np jest jakiś czas spokój, wszystko ładnie itd, tydzien-2 a potem jest taki okres wysypu, i zaś spokój więc nie wiem, może jednak jakieś wahania hormonalne ?

A co do kosmetyczki, oddałbym się w rece takiej ale tylko poleconej, bo słyszałem od koleżanek że to różnie działa, i zależy od umiejętności i wiedzy kosmetyczki, i nie polecały mi tego ogólnie bo że to ma bardzo głębokie działanie i potem może być efekt odwrotny od zamierzonego.

A już od jakiegoś czasu bazuje na poradach albo z neta albo to co ogólnie jest polecane i do tej pory udawało się że również na mnie dobrze działało, no poza tym jednym kremem z Ziai.
Karorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując